Blog

Örnek bir mermer fabrikası sahibi Yücel Ayhan

Örnek bir mermer fabrikası sahibi Yücel Ayhan

Sevgili okurlarım, Yatağan dev mermer fabrikası sahiplerinden olan Ayhan Mermer Fabrikasının sahibi Yücel Ayhan, Ramazan Ayı’nda yine yapacağını yaptı. Rahmetli babasından kalma hayır işlerine devam eden Yücel, ihtiyaç sahiplerine yardımlarına Ramazan’da da devam etti. İş adamı Yücel Ayhan’ın yapmış olduğu bu güzel girişim kendisi haber vermemesine rağmen her kesim tarafından duyuldu, adı sevgi ve saygıyla anıldı. Ayhan Mermer Fabrikasının sahibi Yücel Ayhan, il genelinde sevilen ve sayılan bir isim olarak bilinir. Sosyal yönüyle tanıdığımız sayın Ayhan, mermer fabrikasında çalışan personelinin başarılı çalışmalarıyla değişik türde de mermer üretimi yapmaları da ayrı bir güzellik.

Sevgili okurlarım, Yücel Ayhan’ın bu kadar adının iyiliklerle anılması mermer fabrikasında çalışan personeli tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Fabrikada çalışan işçiler, “Aylıklarımızı her ay düzgün bir şekilde alıp, yemeklerimizde kalitelidir” diye konuştular.

Sevgili okurlarım, işadamı Yücel Ayhan’ın evlatları da babalarına katkı yapmak için yardımcı olmaya çalışıyorlar ve Ayhan Mermer’in adını her yerde güzelliklerle anlatmaya çalışıyorlar. Bende bu güzellikleri gerçekleştiren Ayhan Mermer’in sahibi iş adamı Yücel Ayhan’ı ve evlatlarını Yatağan ekonomisine katkı sağladıkları için tebrik ederim sevgili okurlarım.

Kaynak: Hamle Gazetesi
Haber Linki: https://www.hamlegazetesi.com.tr/ornek-bir-mermer-fabrikasi-sahibi-yucel-ayhan

Diğer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir